TAVO NAUJAS GYVENIMAS
Tas, kuris valdo ketvirtąjį išmatavimą,
tampa savo gyvenimo šeimininku ir statytoju.
SAMITAS
ŠIANDIEN
liepos men 2024
DIEVAS SUSITINKA SU ŽMOGUMI SVAJONIŲ TERITORIJOJE
Daugelis žmonių meldžiasi ir negauna atsakymų į savo maldas, nes neturi tikėjimo, ir nežino kaip melstis. Mokymas apie ketvirtąjį išmatavimą - tai kelias kaip tikėti, kad gauti atsakymus į savo maldas.

Dievas nori mus išmokyti bendradarbiauti su Juo. Ir "Ketvirtojo išmatavimo" samite Apaštalas Vladimiras dalinsis mokymu, kuris padės melstis ir gauti atsakymus į maldas kiekvienam žmogui. Viskas, kas buvo žmonių galvose visą gyvenimą, visa tai bus reformuota. Samitas - tai pilna proto reformacija. Jūs suprasite, ką reikia daryti, kad pereiti į naują gyvenimą - gyvenimą su antgamtiniais Dievo stebuklais!

Dabar žemėje paskutiniai laikai. Biblijoje parašyta, kad bus karai, badmečiai ir maras, ir tai vyksta šiandien. Dievas padovanojo apreiškimą apie ketvirtąjį išmatavimą, ir Jis nori perduoti jį Savo žmonėms, kad apsaugotų Savo tautą. Šis samitas - tai vieta, kurioje turi atsirasti kiekvienas žmogus, kuris nori pamatyti Dievo šlovę savo gyvenime. Kasdien mes melsimės už išgydymą nuo ligų, už sielos išgydymą ir prakeikimų panaikinimą. Dievas padarys neįtikėtinus stebuklus šiame samite.

MOKYMAS, KURIS PADĖS MELSTIS IR GAUTI ATSAKYMUS KIEKVIENAM ŽMOGUI.
APAŠTALAS VLADIMIRAS MUNTIANAS
"KETVIRTOJO IŠMATAVIMO"
SAMITO PRANEŠĖJAS
SAMITO "KETVIRTASIS IŠMATAVIMAS" PRANEŠĖJAI
"Vladimiras Muntianas - Dievo tarnautojas, pamokslininkas, teologijos daktaras, teleevangelistas, "Ketvirtojo išmatavimo" samito įkūrėjas, turintis daugiau nei 30 metų tarnavimo patirtį. 2004 metais Apaštalas Vladimiras gavo apreiškimą iš Dievo apie ketvirtąjį išmatavimą, kuris pakeitė šimtų tūkstančių žmonių gyvenimus. Jau 20 metų Vladimiras pritaiko apreiškimą apie ketvirtąjį išmatavimą. Dėka šio mokymo kiekviena jo gyvenimo sritis pasiekė neįtikėtinų aukštumų. "Ketvirtojo išmatavimo" samite Apaštalas Vladimiras dalinsis apreiškimu kaip veikia ketvirtasis išmatavimas, ir kokiu būdu jūs
galite keisdami savo mąstymo būdą
pakeisti savo gyvenimą."
"
"
Viktorija - pamokslininkė, teleevangelistė, žmogus, kuris giliai pažįsta sielos sritį. Jau 20 metų ji veda moterų ir šeimų konferencijas.
Viktorija yra knygų apie sielos sritį autorė. Jos maldų ir tarnavimo dėka šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje patyrė išgydymą nuo tokių sielos problemų kaip depresija, atstūmimas, vienišumas.
PASTORĖ VIKTORIJA MUNTIAN
SAMITO "KETVIRTASIS IŠMATAVIMAS" PRANEŠĖJA
"
"
KĄ JŪS GAUSITE TAPDAMI -
SAMITO DALYVIAIS?
PIRMAS ETAPAS - PASIRUOŠIMAS SAMITUI
Kiekvieną savaitę jūs asmeniškai
iš Apaštalo Vladimiro gausite tekstines ir video pamokas.
Įsisąmonindami šias unikalias pamokas,
jūs pamatysite permainas savyje ir aplink jus.
Jūs pradėsite bendradarbiauti su didingu Dievu - Šventąja Dvasia.
Ir per laiką pastebėsite, kaip su vidine jūsų būsena,
keisis jūsų gyvenimo aplinkybės!
ANTRAS ETAPAS - 5 DIENOS INTENSYVAUS APMOKYMO
Per 5 intensyvaus mokymo dienas jūs "atsinaujinsite savo proto dvasioje" (Efeziečiams 4:23), ko pasekoje jūs garantuotai pamatysite Dievo stebuklus savo gyvenime! Ketvirtasis išmatavimas - tai proveržis! Kai jūs pažinsite tiesą apie ketvirtąjį išmatavimą, jūs tarsi gimsite nauju žmogumi su pranašumo ir pergalės dvasia. Dievas paruošė jums stebuklus, kad parodytų Savo galią! Jūsų laukia visiškai kitas, naujas gyvenimas!
1
2
Kiekvienais metais Apaštalas Vladimiras ir Viktorija Muntian veda samitus "Ketvirtasis išmatavimas", į kuriuos susirenka dešimtys tūkstančių žmonių iš viso pasaulio. Išgirdę ir pritaikę mokymą apie ketvirtąjį išmatavimą, samito dalyviai patyrė Šventosios Dvasios stebuklus ir toliau patiria iki šios dienos!
  • 100000+
    Mokinių visame pasaulyje
  • 11
    Tarptautinių samitų
  • 130
    Šalių
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS
PASIŽIŪRĖKITE ISTORIJAS ŽMONIŲ KURIE PATYRĖ STEBUKLUS DĖKA MOKYMO APIE KETVIRTĄJĮ IŠMATAVIMĄ:
UŽPILDYKITE ANKETĄ, KAD UŽSIREGISTRUOTUMĖTE
Po registracijos su jumis susisieks konsultantas
KONTAKTAI
+48 45 956 90 48